Razem dla naszego środowiska 

Recykling

ZBIÓRKA SELEKTYWNA, SEGREGACJA ODPADÓW i ŚMIECI, RECYKLING, UTYLIZACJA ORAZ REKULTYWACJA I TWORZYWA SZTUCZNE

SITA Polska posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji systemów zbiórki odpadów u źródła ich powstawania. SITA świadczy usługi Klientom indywidualnym, przemysłowym i komercyjnym.

Naszą specjalnością jest zarówno segregacja odpadów, jak i w pełni profesjonalny recykling. Odzyskujemy surowce wtórne, głównie tworzywa sztuczne. Ograniczamy w ten sposób ilość odpadów trafiających na składowiska. Przetwarzając surowce wtórne wpływamy na zmniejszenie wykorzystania surowców pierwotnych, co prowadzi do ochrony zasobów naturalnych.

Coraz częściej różnego rodzaju odpady, głównie tworzywa sztuczne stanowią źródło surowców wtórnych. Jednak możliwość ich wykorzystywania zależy od lepszego sortowania odpadów u źródła oraz odpowiedniej zbiórki i przetwarzania. Aby sprostać tym wymaganiom SITA stale rozwija swoje usługi w zakresie zbierania i sortowania odpadów. Nasze instalacje sortownicze w Polsce są w stanie przyjąć ponad 200 000 ton odpadów rocznie.

Bogate doświadczenie, wysoce wykwalifikowana kadra pracowników oraz w pełni nowoczesny sprzęt sprawiają, że oferowane przez nas: segregacja odpadów, ich odzysk, w tym recykling są usługami na najwyższym poziomie, niosącymi ze sobą wiele korzyści.

Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm w świadczeniu usług, a także indywidualne podejście do każdego Klienta. Zależy nam na utrzymaniu partnerskich relacji z naszymi Klientami tak, aby współpraca była satysfakcjonująca dla każdej ze stron.

Recykling

zamów kontener formularz kontaktowy informacje dla mieszkańców