Razem dla naszego środowiska 

Aktualności

„Diamentowe wyróżnienie dla SITA Zachód”

Podczas gali Diamenty Forbesa, która odbyła się 7 marca we Wrocławiu, wręczono wyróżnienie dla SITA Zachód. Tym samym spółka została zaliczona do grona firm najdynamiczniej rozwijających się, na przestrzeni trzech ostatnich lat, w rejonie dolnośląskim.

SITA Zachód jest wyspecjalizowaną firmą oferującą usługi z zakresu gospodarki odpadami i utrzymania czystości. Spółka wprowadza wysokie standardy w zakresie ochrony środowiska, kontynuując politykę Grupy polegającą na świadczeniu wysokiej jakości usług w oparciu o wykwalifikowany personel, specjalistyczny sprzęt i wieloletnie doświadczenia Grupy. Współpracuje z samorządami, instytucjami, przedsiębiorstwami oraz klientami indywidualnymi.

Główne obszary działalności spółki to odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych, przemysłowych i niebezpiecznych, a także usługi w zakresie mechanicznego oczyszczanie ulic i placów, doradztwa i projektowania gospodarki odpadami. Ponadto SITA Zachód jest właścicielem instalacji odzysku i unieszkodliwiania odpadów komunalnych i przemysłowych, położonej w Kartowicach, na granicy województwa dolnośląskiego i lubuskiego.

SITA Zachód powstała po połączeniu trzech spółek, należących do Grupy: SITA Wrocław, SITA Poznań i SITA RE-KOM.

zamów kontener formularz kontaktowy informacje dla mieszkańców