Razem dla naszego środowiska 

Aktualności

Poznański ITPOK na Poleko

SITA Zielona Energia i Miasto Poznań wspólnie zaprezentowały na targach POLEKO projekt Instalacji Termicznego Przetwarzania Odpadów Komunalnych dla Poznania, który realizują w ramach Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.

 

Międzynarodowe Targów Ochrony Środowiska POLEKO 2013, które odbyły się w dniach 7-10 października 2013 r. w Poznaniu to największe ekologiczne wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej.

SITA Zielona Energia i Miasto Poznań wspólnie zaprezentowały projekt Instalacji Termicznego Przetwarzania Odpadów Komunalnych dla Poznania, który realizują w ramach zawartej 8 kwietnia br. umowy o Partnerstwie Publiczno-Prywatnym.

 

 

Stoisko SITA Zielona Energia i Miasta Poznań budziło szerokie zainteresowanie osób zwiedzających targi. Największą uwagę przykuwała makieta odwzorowująca rzeczywisty wygląd powstającej instalacji. Każdy zwiedzający mógł z bliska przyjrzeć się jej poszczególnym elementom, zadać pytania na temat realizacji inwestycji oraz jej przyszłego funkcjonowania. Przedstawiciele partnerów obecni na stoisku informowali również na pytania dotyczące formuły Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, w jakiej  inwestycja jest realizowana.

Poznań przez cztery dni był nie tylko miejscem spotkań decydentów z sektora ochrony środowiska i prezentacji technologii, ale także okazją do dyskusji na temat kierunków rozwoju branży. Targi przyciągnęły kilkanaście tysięcy* profesjonalistów pragnących dowiedzieć się najświeższych informacji z branży środowiskowej.

źródło: www.poleko.mtp.pl
zamów kontener formularz kontaktowy informacje dla mieszkańców