Razem dla naszego środowiska 

Aktualności

SITA Polska – Partner rankingu „Diamenty Forbesa 2013”

Diamenty Forbesa 2013 to ranking polskich przedsiębiorstw, które w ciągu ostatnich trzech lat najszybciej zwiększały swoją wartość.

Lista Laureatów została opracowana przez Dun & Bradstreet na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku.

Od lutego do czerwca 2013 odbywa się cykl regionalnych spotkań z właścicielami lub przedstawicielami firm, które uzyskały tytuły Diamentów Forbesa 2013.  

SITA Polska jest partnerem tegorocznego cyklu Diamentów Forbesa.  

SITA Polska po raz trzeci uczestniczy jako partner w cyklu spotkań Diamentów Forbesa. Dla nas jest to ważne ponieważ wspólnie z przedstawicielami lub właścicielami najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na rynku, zastanawiamy się podczas tych spotkań nad sposobami zwiększenia wartości firm. Przybliżamy laureatom tematykę związaną z gospodarką odpadami, pod względem środowiskowym jak i również finansowym, ponieważ efektywne zarządzanie odpadami może przynieść oszczędności przedsiębiorcom, a w efekcie zwiększyć ich konkurencyjność.” – mówi Jean-Michel Kaleta, Prezes Zarządu SITA Polska. 

zamów kontener formularz kontaktowy informacje dla mieszkańców