Razem dla naszego środowiska 

Aktualności

SITA uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLEKO 2012

Targi, które odbyły się w Poznaniu w dniach 20-23 listopada 2012 r. jak co roku zgromadziły 

profesjonalistów z branży ekologicznej. Czas targów to doskonała okazja do poznania nowości rynkowych, eko – rozwiązań oraz wymiany wiedzy i doświadczeń podczas konferencji, seminariów i forów branżowych.

SITA zadbała, aby goście odwiedzający nasze stoisko, mogli poszerzyć swą wiedzę nt. nowoczesnych, często nowatorskich rozwiązań z zakresu gospodarki odpadami. Nasi eksperci odpowiadali zainteresowanym na pytania związane z gorącym ostatnio tematem „podatku śmieciowego”. W trakcie spotkań mieliśmy okazję przekazać wiele informacji i doświadczeń z zakresu kompleksowej gospodarki odpadami – Total Waste Management. Jest to system obsługi przedsiębiorców, a bardziej precyzyjnie - system zarządzania odpadami powstającymi w zakładach na każdym etapie ich działalności (restauracji, sieci handlowych, zakładów produkcyjnych).

Poznańskie targi poprzedziła konferencja ENVICON, która jest najważniejszym i zarazem największym w tej części Europy Międzynarodowym Kongresem Ochrony Środowiska. SITA Polska była Sponsorem Generalnym tego wydarzenia. Na konferencji wystąpiło wielu ekspertów zarówno teoretyków jak i praktyków, którzy na co dzień zmagają się z tematami związanymi z ochroną środowiska. Głos zabrał również Pan Jean-Michel Kaleta, prezes SITA Polska Sp. z o.o. Przedstawił miejsce przedsiębiorstw w budowaniu nowego systemu gospodarki odpadami.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym gościom za odwiedzenie stoiska SITA. Uczestnictwo SITA w targach pokazało nam jak duże jest zainteresowanie zagadnieniami z zakresu gospodarki odpadami i jak duża jest potrzeba wprowadzania usług i rozwiązań spełniających najwyższe normy ekologiczne.

Kolejna edycja targów POLEKO: 7-10 października 2013r.

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia stoiska SITA.

zamów kontener formularz kontaktowy informacje dla mieszkańców