Razem dla naszego środowiska 

Aktualności

SITA PARTNEREM KONGRESU REGIONÓW W ŚWIDNICY

Już po raz drugi SITA jest partnerem Kongresu Regionów w Świdnicy, który w tym roku odbędzie się
w dniach 29 -31 maja.

Jest to spotkanie samorządów z przedsiębiorcami pod hasłem: „Samorząd – Inwestycje – Rozwój”, którego organizatorami są jak co roku wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska i miasto Świdnica.

Podczas Kongresu odbędzie się kilkadziesiąt paneli dyskusyjnych oraz sesji plenarnych. W ramach Kongresu zaplanowano również liczne imprezy towarzyszące oraz wystawę, podczas której firmy z całego kraju zaprezentują swoją ofertę dla jednostek samorządu terytorialnego. Wręczone zostaną także nagrody w prestiżowych rankingach samorządowych.

W ramach tego programu, SITA organizuje 2 panele dyskusyjne dotyczące wdrożenia znowelizowanej ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach:

  • Panel I pt. „Nowa ustawa śmieciowa – podatek śmieciowy”, odbędzie się 30 maja (środa) w Muzeum świdnickim, Rynek 7 o godzinie 10:55 i potrwa do 12:10.Ruszamy czy stoimy?
  • Panel II pt. „Nowa ustawa śmieciowa – instalacje przetwarzania odpadów”, który odbędzie się 31 maja (czwartek) w Muzeum świdnickim, Rynek 7 o godzinie 10:55 i potrwa do 12:10.Pomysł na śmieci!

Więcej informacji na: www.kongresregionow.pl

Program Kongresu: program

zamów kontener formularz kontaktowy informacje dla mieszkańców